FA - Fitness Authority Platinum Micellar Casein 1600 g


Tento produkt už neponúkame, ale môžete si vybrať z našej širokej ponuky podobných produktov.


Fitness Authority Platinum Micellar Casein Vám dáva pomaly sa vstrebávajúce aminokyseliny, pretože je to jeho unikátna tráviaca vlastnosť. Pokiaľ sú whey proteiny jednoznačne najlepšie tzv. rýchle proteíny ihneď po tréningu, Fitness Authority Platinum Micellar Casein je zase opačne perfektnými pomalými časovo postupne uvľňovanými proteínmi. Vo forme gélu sa pomalým trávením štiepia na vitálne aminokyseliny ktoré sú tak potrebné pre Vaše svaly. Fitness Authority Platinum Micellar Casein je ultimatívnym zdrojom keď potrebujete zásoby pomalých proteínov po dlhú dobu. Fitness Authority Platinum Micellar Casein je vyrobený ultrafiltráciou odstredeného sušeného kravského mlieka - tento process zbaví produkt nadbytočného tuku a laktózy. Fitness Authority Platinum Micellar Casein je navyše obohatený aj o tráviace enzými Aminogen®, a zebezpečí Vášmu telu všetky dostupné aminokyseliny. Fitness Authority Platinum Micellar Casein potlačí odburávanie svalstva o 34% po dobu viac ako 7 hodín, a koncentrácia aminokyselín v krvnej plazme ostáva tiež po dobu 7 hodín (pre porovnanie - koncentrácia aminokyselín v krvnej plazme po užití whey proteínu klesne po 3 hodinách).

Odporúčané použitie: Rozmixujte 1 kopcovitú odmerku Fitness Authority Platinum Micellar Casein v 200-250 ml vody alebo mlieka. Užívajte denne počet nápojov podľa Vašej individuálnej potreby prísunu proteínov, najdôležitejšia dávka je večer pred spaním, ostatné dávky môžete užiť v prípade potreby kedykoľvek počas dňa (najlepšie medzi jedlami alebo 90 minút po tréningu).

Fitness Authority Platinum Micellar Casein obsahuje: Micelárny kazeín, stabilizátory (carboxymethylcelulózu), dochucujúce zložky, tráviace enzými (AMINOGEN®), sladidlá (acesulfame-K, sucralose).